CMS

Grzegorz Strutyński

Menedżer najwyższego szczebla zarządczego w branży nieruchomości komercyjnych. Obecnie Poland Country Manager w GTC, jednej z czołowych spółek tego sektora w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Poprzednio pracował w Globalworth jako Commercial Director Poland, w HB Reavis Poland jako Członek Zarządu, czy w grupie Skanska w Warszawie i Budapeszcie na stanowiskach kierowniczych najwyższego szczebla.

Jako Członek Zarządu HB Reavis Poland sp. z o.o. i Dyrektor Handlowy odpowiedzialny za pracę działów wynajmu, marketingu, PR i space planningu, jak również działalność firmy w zakresie tzw. workspace solutions oraz nowych projektów coworkingowych, współpracowałem bezpośrednio z mec. Dawidem Kulpa przez blisko 5 lat w większości podczas pracy nad strategicznymi projektami polskiego oddziału HB Reavis.
W mojej ocenie Dawid posiada bardzo dobre wyczucie biznesu. W przystępny i jasny sposób przedstawiał zidentyfikowane problemy prawne, precyzyjnie osadzając je na tle potrzeb biznesowych. Mimo wysokiego stopnia skomplikowania wybranych zagadnień, potrafił łatwo i swobodnie łączyć wpływ danego zagadnienia na wybrane obszary działalności deweloperskiej od akwizycji, przez komercjalizację aż po wyjście z inwestycji, mając zawsze rzetelnie przygotowane alternatywne scenariusze rozwiązań.
Wyróżnia go profesjonalizm, proaktywność i skuteczność. Zawsze silnie zmotywowany, chętnie podejmujący się najtrudniejszych i najbardziej ambitnych zadań. Doskonale znający rynek nieruchomości komercyjnych i jego biznesowe abecadło
Osobom i firmom szukającym wysokiego poziom profesjonalizmu, proaktywnego nastawienia do obsługi prawnej, znakomitego przygotowania merytorycznego połączonego z probiznesowym podejściem mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.