CMS

Jerzy Brodzikowski

General Manager Cambridge Innovation Centre (CIC) Warsaw, poprzednio menedżer w HubHub Warsaw, Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej w Fundacji Instytutu Lecha Wałęsy.

Współpracę z mec. Dawidem Kulpa rozpocząłem kilka lat temu w HubHub jako lider warszawskiego zespołu i kontynuuję ją obecnie jako General Manager CIC Warsaw.
Dawid pomagał przy nietypowych, skomplikowanych i wieloaspektowych zagadnieniach związanych z prawem sektora nieruchomości, istotnymi kwestiami związanymi z najmem komercyjnym i negocjacjach z właścicielami powierzchni komercyjnej.
Dawid dał się poznać jako profesjonalista, błyskotliwy negocjator, zorientowany na bezpieczną i sprawną finalizację transakcji, probiznesowy, komunikujący zawiłe zagadnienia formalne w sposób przystępny i zrozumiały dla kreatywnego zespołu zorientowanego na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Zawsze doskonale przygotowany merytorycznie, obowiązkowy, zdyscyplinowany, konkretny i zorientowany na realizację postawionych przed nim celów, nawet tych najbardziej ambitnych. Od strony prywatnej dał się poznać jako ciekawy i elokwentny rozmówca, osoba pomocna, łatwo nawiązująca relacje.
Firmom i instytucjom szukającym wysokiego poziom profesjonalizmu, proaktywnego nastawienia do obsługi prawnej, znakomitego przygotowania merytorycznego połączonego z probiznesowym podejściem mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.