CMS

Karol Wyka

Członek zarządu i Country Leasing Director (Dyrektor ds. Wynajmu) w warszawskim oddziale firmy deweloperskiej HB Reavis.

Mecenasa Dawida Kulpa znam od wielu lat, jako prawnika świadczącego doradztwo prawne we wszystkich aspektach projektów inwestycyjnych, począwszy od nabycia, przez proces inwestycyjno-budowlany, refinansowanie, komercjalizację, zarządzanie aż po sprzedaż i obsługę posprzedażową.
W mojej ocenie to świetnie przygotowany merytorycznie ekspert we wszelkich aspektach prawnych działalności deweloperskiej na rynku nieruchomości komercyjnych.
Cenię go za wysokie zdolności analityczne, zdolności negocjacyjne, myślenie wykraczające poza utarte schematy. Szczególnie pozytywnie oceniam jego skuteczne zarządzanie powierzonymi projektami oraz swobodę w znalezieniu praktycznych rozwiązań nawet najtrudniejszych teoretycznie zagadnień.
Mecenas Dawid Kulpa „czuje” biznes, co pozwala mu w przystępny i jasny sposób przedstawiać zidentyfikowane problemy prawne, precyzyjnie osadzając je na tle potrzeb biznesowych. Potrafi z łatwością łączyć wpływ danego zagadnienia z zakresu nabycia, procesu inwestycyjno-budowlanego, wieczystoksięgowego czy wyjścia z inwestycji na pomyślne zaadresowanie danej kwestii wynajmu (w tym co-workspace solutions), czy asset managementu.
Osobom szukającym zmotywowanego profesjonalisty, podejmującego się najtrudniejszych i najbardziej ambitnych zadań mogę z przekonaniem polecić jego usługi.”