CMS

Kuba Stiller Romanowski

Project Developer, Development Manager, Architekt z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń, członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów, Designer, CCIM z przeszło 20 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Z mec. Dawidem Kulpa blisko współpracuję od wielu lat w różnorodnych transakcjach i projektach inwestycyjnych. Cenię jego niezależność i profesjonalizm. Niejednokrotnie potrafił zidentyfikować zagadnienia, których nie dostrzegały nawet największe i najbardziej renomowane kancelarie prawne.
Jako architekt i menedżer zajmujący się od ponad 20 lat zawodowo rynkiem nieruchomości komercyjnych szczególnie odpowiada mi sposób działania Dawida w trakcie obsługi skomplikowanych projektów deweloperskich. Dawid zawsze pokazuje, że dany problem można rozwiązać nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie. Działając w ten sposób Dawid walnie przyczynił się, między innymi, do:
- skutecznego umorzenia wszczętego z urzędu postępowania o stwierdzenie nieważności pozwolenia na użytkowanie istotnego obiektu budowlanego;
- należytego zabezpieczenia strategicznych kwestii związanych z tytułem prawnym i pozwoleniami administracyjnymi dla projektu, i to mimo negatywnych rekomendacji (tego się nie da zrobić) międzynarodowej kancelarii prawnej;
- pomyślnego wydania przedmiotu najmu strategicznemu najemcy budynku, zajmującego blisko 50 % GLA, radykalnie ograniczając ryzyko obciążenia właściciela wysokimi karami umownymi.
Z pełnym przekonaniem polecam jego usługi.