CMS

Kariera

jak pracujemy?

Pracujemy zadaniowo. Dbamy o dobre zarządzanie pracą, zachęcając do ochrony najbardziej produktywnych godzin pracy i koncentracji na najważniejszym zadaniu.

Nastawiamy się na poranną produktywność i godzenie życia zawodowego z prywatnym, dlatego naszym założeniem jest realne godzenie pracy z pasjami. I nie jest to kolejny korporacyjny frazes.

w co wierzymy?

Wierzymy, że ludzie są najistotniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie każdej firmy. Nadrzędną zasadą jest poczucie zaufania i budowania przyjaznego miejsca pracy. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do procesu rekrutacji. Uważamy, że zachowania, nawyki, czy umiejętności nabędziesz pracując z nami. Ważniejsze niż dotychczasowe osiągnięcia zawodowe jest dla nas Twoja tożsamość, przekonania i mocne strony. Wierzymy, że możemy stworzyć idealne miejsce pracy dla Ciebie, jeżeli w dotychczasowym życiu charakteryzują Cię następujące cechy:

  • dbałość o szczegół;
  • dyscyplina wewnętrzna;
  • aktywność;
  • zaradność życiowa i autonomia poznawcza, czyli «zdolność rozsądnej i pozbawionej emocji oceny otaczających zjawisk i ludzi, a także własnego postępowania». «postawa przeciwstawna dogmatyzmowi, postulująca kontrolę prawdziwości i zasadności twierdzeń przed ich uznaniem»;
  • odwaga cywilna;
  • wynikająca z odpowiedzialności za słowo otwartość umysłu i tolerancja.
CMS

dlaczego to miejsce dla ciebie?

Wierzymy, że poczucie sensu i sprawczości to klucz do zdrowej pracy. Nie jesteśmy korporacją. Nie udajemy. Zamiast "celów korporacji i jej kierowniczych idei", rozmawiamy. Spędzamy wspólnie czas, ciesząc się każdą sprawą. Energię wkładamy w szukanie rozwiązań i wyciąganie wniosków, nie winnych. Obca jest nam kultura obwiniania, charakterystyczna dla ogromnych organizacji z rozproszonym modelem zarządzania, którą znakomity psychoterapeuta Jacek Santorski ujął jako: "Zarządzanie projektami w naszej firmie. Etap 1.: entuzjazm. Etap 2.: rozczarowanie. Etap 3.: panika. Etap 4.: szukanie winnych. Etap 5.: karanie niewinnych. Etap 6.: nagradzanie tych, którzy nie mieli nic wspólnego z projektem".
Bo taka praca nie ma sensu.

jak wygląda proces rekrutacyjny w Kulpa Kozak?

Niestety nie będziemy w stanie wysyłać potwierdzeń przyjęcia formularza każdemu. Otrzymają je wyłącznie osoby, których profile nas zainteresują. Wysyłamy je maksymalnie 14 dni od przesłania aplikacji i wypełnienia formularza aplikacyjnego dotyczącego konkretnego ogłoszenia.

  • Wypełnij formularz i prześlij nam CV. Jeśli aplikujesz na stanowisko związane z doradztwem prawnym napisz krótką informację w języku angielskim dlaczego chcesz z nami pracować.
  • Jeżeli Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca, zaproponujemy Ci spotkanie w naszej kancelarii lub wideokonferencję.
  • Jeśli wspólnie uznamy, że warto spróbować swoich sił w codziennej pracy z naszym zespołem zaprosimy Cię na tydzień "próbny", abyśmy zobaczyli, czy będzie pracowało nam się dobrze.
  • Skoro tu jesteś, to znaczy, że jesteś uważny i dbasz o szczegóły. To dla nas ważne - gratulujemy! Prosimy, abyś w treści zgłoszenia umieścił na końcu #pasjaprzekraczaprofesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu. Wyślij do nas wiadomość: