kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalnymi prawnikami zajmującymi się kompleksowym doradztwem i zastępstwem procesowym najbardziej wymagających klientów. Klientów, którzy oczekują wysoce specjalistycznych usług prawnych o jakości segmentu premium za przystępne honorarium.

CMS
CMS

Jesteśmy dumni, że wśród naszych klientów znajdują się zarówno największe międzynarodowe przedsiębiorstwa, liderzy innowacyjności, jak i najbardziej ambitni, mający wizję instytucjonalnego rozwoju przedsiębiorcy z sektora MŚP oraz nieprzeciętnie zaangażowani i świadomi swoich celów klienci indywidualni. Oprócz pracy zarobkowej chętnie i z przekonaniem angażujemy się w nieodpłatną działalność pro bono dla dobra wspólnego.

Klienci cenią nas za to, że pomagamy przede wszystkim w najbardziej skomplikowanych i często precedensowych kwestiach.

Klienci podkreślają, że przekonuje ich połączenie unikatowych doświadczeń najwyższych standardów międzynarodowych firm, dogłębnej znajomości lokalnych uwarunkowań prawno-biznesowych oraz osobistego zarządzania średniej wielkości przedsiębiorstwem nieruchomościowo-budowlanym.

I nasza pasja, której prawo jest istotną, ale jedynie częścią. Pasja, która przekracza profesjonalizm

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Podpowiadamy, gdy podstawowa wiedza prawna jest dostępna nieodpłatnie. Gdy dostrzegamy, że dane zagadnienie dzięki rozwojowi technologii oraz rosnącemu dostępowi do nieodpłatnej wiedzy prawnej mogą zostać zaspokojone samodzielnie, wskazujemy właściwą drogę.

CMS

Jeśli chcesz wiedzieć, co tworzy charakter naszej organizacji, poznaj misję naszej firmy. W tym miejscu możesz dowiedzieć się, jak kreślimy wizję oraz wartości, którymi żyjemy.

 • CMS

  Stanislav Frnka

  Osobiście wspierałem kandydaturę Dawida w najbardziej prestiżowym konkursie dla młodych prawników w Polsce „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra”. Od początku swojej pracy imponował ponadprzeciętnym poziomem merytorycznym i skutecznym sposobem prowadzenia negocjacji. Współpracownicy chwalili go za poczucie bezpieczeństwa, które towarzyszyło im, gdy Dawid był obecny na sali negocjacyjnej.

 • CMS

  Piotr Dorak

  Cenię Mikołaja jako prawnika skłonnego do znajdywania rozwiązań oryginalnych i nieszablonowych w niekiedy bardzo skomplikowanych sprawach. Jest osobą proaktywną, zawsze poszukującą optymalnych i realistycznych środków prawnych. Działa w sposób zdecydowany, zdyscyplinowany, dynamiczny i rzetelny. Mikołaj łączy spojrzenie biznesowe i zdroworozsądkowe z głęboką znajomością realiów procesowych.

 • CMS

  Dennis M. Dart J.D.

  David has been a core team member and a lead legal counsel in the disposal process of the West Station portfolio to institutional investors. His skills were confirmed by the excellent notes of various managers, where description of his work included words like: “well-organized”, “reliable”, “very business-oriented with high negotiations skills”, “proactive” or “thinking fast”.

 • CMS

  Kornel Koronowski

  Mikołaja wyróżnia interdyscyplinarne podejście – nastawienie na poszukiwanie rozwiązań ujmujących kontekst biznesowy i realia rynkowe. Ma unikalną umiejętność opisywania wieloaspektowych zagadnień prawnych w przystępny i skondensowany sposób. Jego doradztwo zapewnia osiąganie realistycznie i uczciwie określonych efektów.

 • CMS

  dr inż. Jerzy Kamiński

  Mecenas Dawid Kulpa to w mojej ocenie zdecydowanie najlepszy prawnik z jakim współpracowałem w ciągu ostatnich lat, gwarantujący powodzenie nawet najtrudniejszego projektu deweloperskiego. Osobom szukającym doskonale przygotowanego merytorycznie radcy prawnego, myślącego nieszablonowo, mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.

 • CMS

  Krzysztof Lis

  Mec. Kozak w sposób zrozumiały, jasny i czytelny komunikuje swój pogląd na sprawę, a jego rekomendacje uwzględniają dążenie do rzeczywistych rezultatów. Cenię go za bardzo wysoką etykę pracy, szacunek do tajemnicy zawodowej, uczciwość i zaangażowanie.

CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
 • Nagroda #1
 • Nagroda #3
 • Nagroda #2
 • Nagroda #4